pl
/
 
 

terapia-stresu

Terapia stresu Warszawa

Stres stanowi obecnie jedną z najczęściej występujących w społeczeństwie dolegliwości psycho-fizycznych. Jego przyczyny mogą być bardzo różne, jednak wszystkie bazują zwykle na poczuciu bezradności wobec pewnych aspektów rzeczywistości lub na obawach przed niesprawdzeniem się w określonych okolicznościach, terapia stresu ma na celu temu zapobiegać. 

Stresowi towarzyszy zwykle niepokój oraz liczne dolegliwości fizyczne, spośród których wymienić można np. silne zmęczenie, bóle głowy, serca, kręgosłupa, drętwienie kończyn, trudności z oddychaniem, problemy żołądkowe, a także wiele innych schorzeń somatycznych.

Już przy pierwszych objawach warto skorzystać z usługi terapii stresu, żadnych objawów nie należy lekceważyć, ponieważ w ostatecznej konsekwencji mogą doprowadzić do o wiele poważniejszych szkód zarówno w naszej sferze fizycznej, jak i psychicznej.

Opis terapii stresu w Warszawie

W ramach prowadzonej przeze mnie terapii stresu, wraz z pacjentami skupiamy się m.in. na:

•    poprawie sposobu myślenia i postrzegania rzeczywistości,

•    przywróceniu pewności siebie i właściwej samooceny,

•    nauce optymalnych metod radzenia sobie z problemami,

•    zwiększeniu efektywności podejmowanych czynności - w obrębie miejsca pracy, jak również w ramach środowiska prywatnego,

•    poprawie ogólnej jakości życia.

Proponowana przeze mnie terapia stresu ułatwi pacjentowi przyjąć odpowiednią postawę wobec trudności związanych z codziennym funkcjonowaniem w tym niezwykle dynamicznym i niełatwym do okiełznania świecie. Skontaktuj się ze mną i pozwól nam wspólnie wypracować nowe spojrzenie na otaczającą Cię rzeczywistość.

W mojej ofercie zajmuję się również innymi zabiegami terapeutycznymi:

- mediacje małżeńskie

- zespół Aspergera - terapia

- konsultacje psychologiczne warszawa