pl
/
 
 

terapia-indywidualna

Terapia indywidualna Warszawa

Sesje terapeutyczne są regularnym cyklem terapii indywidualnych mających na celu przepracowanie i analizę problemów, z którymi przychodzą do terapeuty osoby borykające się z różnymi trudnościami. Terapia indywidualna pomaga lepiej zrozumieć siebie oraz środowisko, a także wspomóc w poszukiwaniu skutecznych rozwiązań.

Dla kogo terapia indywidualna w Warszawie?

Prowadzona przeze mnie terapia indywidualna w Warszawie przeznaczona jest przede wszystkim dla dorosłych i młodzieży, a w uzgodnionych z rodzicami przypadkach także dla dzieci. Przyda się zwłaszcza osobom cierpiącym na różne zaburzenia odżywiania, nastroju, osobowości czy przystosowania. Terapia indywidualna (Warszawa) wspomaga również leczenie uzależnień oraz zespołu stresu pourazowego. Z indywidualnej formy terapii korzystają także osoby spotykające się z kłopotami seksualnymi czy lękami na różnym tle, często nieuświadomionym.

Opis terapii indywidualnej

Terapia indywidualna charakteryzuje się regularnością spotkań, aby uzyskać jak najlepsze efekty. Zazwyczaj odbywają się raz w tygodniu, ale w niektórych sytuacjach można zwiększyć częstotliwość do dwóch na tydzień. Jedna sesja trwa 55 minut. Początkowe spotkania mają na celu ustalenie diagnozy osoby przychodzącej z problemem, następnie rozpoczyna się praca właściwa. Ze względu na indywidualną specyfikę pracy nie da się więc z góry ustalić dokładnej liczby spotkań, które będą wymagane do udzielenia właściwej pomocy. Z myślą o tym mogę zaoferować pakiet promocyjny, który obejmuje 6 lub 12 spotkań z terapii indywidualnej w Warszawie z możliwością rozłożenia opłat na raty. Cena jednej sesji w takim pakiecie ulega zmniejszeniu.

Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego celem umówienia wizyty w ramach terapii indywidualnej w Warszawie. Z przyjemnością zaproponuję dogodny termin i przekażę szczegółowe informacje dotyczące przebiegu spotkań.

Terapia indywidualna - kontakt z terapeutą

Zadaniem terapeuty podczas terapii indywidualnej jest wspieranie osoby z zaburzeniami oraz wykorzystywanie technik psychologicznych do uzyskania odpowiednich efektów. Przede wszystkim zaś specjalista musi doprowadzić do wytworzenia się relacji, która jest niezbędna dla powodzenia zabiegów.